GALVANİZ

Haksev Yapı Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak 2012 yılında civata, somun, pul vb. gibi küçük parçaların galvanizlenmesi ile galvaniz sektörüne ilk adımımızı attık. Ülkemizde galvanizli ürünlerin kullanımının yaygınlaşması ve galvaniz kaplamanın diğer yüzey kaplama metotlarına göre çeşitli üstünlüklerinin olması hem kullanıcı hemde imalatçılar tarafından daha iyi bilinmesi ile artan iş hacmimiz bizi bugünkü modern tesisimize kavuşmamızı sağlamıştır.

TEKNOLOJİYİ VE GÜN GEÇTİKÇE KENDİNİ YENİLEYEN GALVANİZ .

Teknolojiyi ve gün geçtikçe kendini yenileyen galvaniz sektöründeki gelişmeleri sürekli olarak takip etmekte ve metotlarımıza bu gelişmeler doğrultusunda yön vermekteyiz. Firma olarak sürekli kendini geliştiren, iyileştiren, müşteri istek/beklentilerini analiz edip bu yönde hareket eden ve artan rekabet ortamında "HAKSEV YAPI SİSTEMLERİ" olarak hız, uygun maliyet ve kalite gibi kavramların ne denli önemli olduğunu bilen ve faaliyetlerini buna göre düzenleyen bir "Kalite Anlayışımız" vardır. 
Siz değerli müşterilerimize daha iyi, kaliteli, hızlı ve uygun maliyetlere hizmet verebilmek için çalışmalarımız ve arayışlarımız sürekli devam etmektedir.

Firmamız Sıcak Daldırma galvanizlemenin yanı sıra Elektro Galvaniz kaplama konusundada faaliyet göstermektedir. Müşterilerimizin tüm kaplama işlerinin tek bir çatı altında olmasını ve başka arayışlar içine girmemelerini sağlayarak günümüzün en kısıtlı kaynağı olan zamanı kendilerine geri vermekteyiz. "Galvaniz Bizim İşimiz" sloganıyla çıktığımız bu yol sektöre adım attığımız ilk günkü heyecanımızla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.

Keep in touch with us

Biz Size Yardımcı Olalım +90(262)502 16 31

Bir Sorunuz mu var veya Özel Teklif mi İstiyorsunuz ?